Kota Export Genel temizlik ürünleri ile yaşam alanlarının temizlik aşamasında farklı yüzeyler için değişik özellikler taşıyan ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Birden fazla yüzey için ayrı ayrı temizleme ürünleri Kota Export genel temizlik ürünleri çok daha geniş alanlarda kullanım olanağı sunuyor. Ürünlerimizin sunduğu en büyük avantaj ise hemen her alanda etkin ve çok geniş kapsamlı bir temizleme imkânı sunması oluyor.

BANYO TEMİZLİĞİ

Banyo evinizin en fazla kullanılan alanlardan biridir. Banyonun iyi temizlenmesi, oluşacak tüm tehlikeli bakterilerin ortadan kaldırılması ve iyi bir şekilde dezenfekte olması için önemlidir. Kota Export tarafından temin edilen Dr Baxi tüm ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir.

ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ

Evlerimizin güvenli ve temiz kalması kendimiz ve ailemiz için hiç bu kadar önemli olmamıştır. Kota Export Tarafından temin edilen Dr Baxi Çok Amaçlı Temizleyici sayesinde evinizin lekesiz ve tertemiz kalması şimdi çok kolay. Bu etkili, çok amaçlı temizleyici tüm yıkanabilir yüzeylerdeki kir, birikinti ve pisliğe kolayca nüfuz ederek, evinize tertemiz bir görünüm, his ve ferahlık sağlar. 

PASLANMAZ ÇELİK PARLATICI

Kota Export tarafından temin edilen Dr Baxi Ev ve gıda endüstrisinde, mutfak ekipmanları, servis arabaları, fırın kapakları gibi her türlü paslanmaz çelik, krom, nikel ve metal yüzeylerin parlatılmasında ve temizliğinde kullanılır. Özel formülü sayesinde bir film tabakası oluşturarak metal yüzeylere parlaklık verir.


HİJYENİK YÜZEY TEMİZLEME MENDİLİ

Ürün genel temizlik ve hijyen amaçlı kullanılır. Ayrıca geniş ve özel özü ile kullanım sırasında rahatlama hissi verir..

Dr. Baxi Benzersiz bir sıkıştırılmış temizleme sistemine sahiptir.

Taşıması kolaydır

Ortadan aşağı doğru bastırıldığında, sıkıştırılmış mendil sıvıyı emer ve genleşir ve kullanıma hazırdır.

Son derece hafif ve kompakt olan Dr. Baxi, restoranlar, barlar, ev, araba, çantalar için idealdir.

ODA VE ÇAMAŞIR PARFÜMÜ

Kalıcı ve hoş bir kokuya sahip olan Dr Baxi, çamaşır ve oda parfümü olarak kullanılmaktadır. Halı, perde ve çamaşırlar üzerinde kullanıldığında, Dr Baxi kalıcı kokusu sayesinde eviniz veya ofislerinize ferahlık hakim olacak.

Kumaş yüzeyler üzerinde kolaylıkla uygulanan Dr Baxi, oda parfümü olarak da kullanılmaktadır. Ev, iş yeri, otomobil ve hastane gibi ortamlarda kolaylıkla kullanılan Kota Export tarafından size sunulan Dr Baxi sayesinde her ortam, kalıcı ferahlık ile tanışacak.

ANTİBAKTARİYEL EL TEMİZLEME MADDESİ

Antibakteriyel el temizleme ürünüdür.

Hijyenik temizlik sağlanması gereken hastane,otel, restaurant gibi kuruluşlarda ziyaretçi ve personelin el temizliğinde kullanılır.

Ürünün bileşiminde bulunan antibakteriyel madde sayesinde ellerin bakterilere karşı korunmasını sağlar ve cilde bakterilerin yerleşmesini önler.

LİMON KOLONYASI

Limon ağaçlarının serinlik veren olgun meyveleri ile uyandırıcı ve ferahlatıcı etkisini gün boyu hissedeceğiniz Klasik Limon Kolonyası Kota Export tarafından temin edilmiş Dr. Baxi narenciye bahçelerinin taze iç açıcı kokularından özenle hazırlanmış, yüksek nitelikli bir kolonyadır. 80 derece alkol ihtiva etmektedir.

Comments are closed

Kategoriler
Call Now Button