Ellerin ve cildin lokal dezenfeksiyonunda kullanılır. Sağlık birimlerinde, evde, iş yerinde, araç içerisinde, kalabalık ortamlarda pratik ve hijyen sağlar. Pratik spreyli, pompalı formu veya damlalıklı şişe formu sayesinde, kolay ve istenen miktarda uygulama yapılabilir.

hijyenik ve cerrahi el antisepsisi için kliniklerde, muayenehanelerde ve dental alanlarda kullanılır. Kullanıma hazır, sıvı formdadır.

Etkisi: Bakterisid, Virüsid, Fungusid, Mikobakterisid, Tüberkülosid Kullanıma hazır Etanol bazlı Hoş kokulu Renksiz Sık sık kullanım için uygun 30 saniye de etkili Hassas cilt tipleri için uygundur Hipoallerjenik Cildin nemini korur El hijyeni en son standartlara uygundur.

Dezenfektan Bileklik

-Plastik kısmında kullanılan abs kalite plastik sayesinde dayanıklılık,kaliteli ürün ve canlılık katılmıştır.

-Tuş kısmına basıldığında tuş kısmı kendi kendini dezenfekte özelliğine sahiptir

-Bileklik kısmı elastik özelliği sayesinde her yaşa uygun kullanım sağlamakta ve üç adet bulunan çıt çıt da bunu desteklemektedir. 60 basımlık 10 cc ‘lik haznesi sayesinde tam günlük kullanıma uygundur.

Haznenin iç kısmına dezenfektan,kolonya,sıvı jel ve sıvı akışkanlar doldurularak hijyen amaçlı kullanım sağlanmaktadır.

-Bilekliğin alt kısmında bulunan özel dolum yeri sayesinde çok kolay bir şekilde dolum yapılabilme özelliğine sahiptir.

-Özel kutusuyla birlikte el dezenfektan bilekliği hem sağlık açısından daha donanımlı hem de kullanışlı olarak kendini tamamlamıştır.

#

Comments are closed

Kategoriler
Call Now Button